lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/style.less O Nas | ALFA ROWERY GDAŃSK

O Nas

ALFA ROWERY działa w Trójmieście  już wiele lat i posiada mocną pozycję na rynku wypożyczalni rowerowych. Aktualnie obsługujemy grupy liczące blisko 200 osób jednocześnie. Jako jedyna wypożyczalnia oferujemy przez cały sezon letni opcję sieciową z możliwością zwrotu roweru w dowolnym z naszych punktów zlokalizowanych w całym Trójmieście. Mamy do dyspozycji charakterystyczne, żółte rowery, markowe przyczepki rowerowe Weehoo,  rowery, mopedy i deskorolki elektryczne oraz tandemy. Żółte rowery widywano na całym polskim wybrzeżu od Międzyzdrojów po Krynicę Morską a wizja firmy zakłada obecność tam naszej oferty na stałe. W bazie głównej na Przymorzu, ul. Czarny Dwór 2 prowadzimy również serwis, sprzedaż i przechowalnię rowerów. Oferujemy naszym klientom opcję sieciową o schemacie połączenia:

 

Gdańsk Główny  – Brzeźno – Jelitkowo  – Sopot – Gdynia - Rumia - Reda - Swarzewo  . Szczegółowy opis punktów sieci ALFA ROWERY znajdziecie tutaj.

 

Daje to możliwość pobrania i zwrotu roweru w dowolnym punkcie. W każdym punkcie istnieje opcja oddania własnego roweru do serwisu, a następnie jego odbiór w wybranym punkcie w kolejnych dniach. Na czas naprawy udostępniamy rower zastępczy z rabatem 50%.

Jesteśmy Partnerem Gdańskiej Organizacji Turystycznej, honorujemy Kartę Turysty oraz Fresh Zone.

 

Zapraszamy