lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/style.less Przechowalnia | ALFA ROWERY GDAŃSK

Przechowalnia

piktogram przechowalniaOferujemy nową i bardzo potrzebną usługę – zimową przechowalnię rowerów. Zlituj się nad swoim jednośladem i nie daj mu korodować na balkonie. Posiadacze niewielkich piwnic też dzięki przechowalni nie muszą potykać się o swoje rowery przez pół roku. Dodatkowo nasz magazyn jest nie tylko suchy ale i chroniony. Większość kierowców przywykła już do pozostawiania opon w serwisie. Dla rowerzystów mamy taką samą możliwość. Dodatkowo dla klientów naszej przechowalni oferujemy konserwację wraz z „małym”przeglądem w cenie 30 zł zamiast 50 zł. Odpada wiosenny kłopot z doprowadzeniem roweru do ładu przed pierwszą przejażdżką. Ponadto mamy całą zimę na dokonanie napraw, regulacji czy przeróbek Twojego roweru wg osobnych ustaleń.

Już teraz możecie Państwo zgłaszać chęć skorzystania z naszej przechowalni w cenie zryczałtowanej 90 zł za sezon zimowy (od listopada do kwietnia) To zaledwie 49 groszy dziennie. Zdeponowanie roweru na określony czas krótszy kosztuje 1 zł za dzień, natomiast na cały rok 150,00 zł czyli 40 gr. na dzień. Oczywiście w każdej chwili istnieje możliwość odbioru swojego jednośladu w terminie wcześniejszym, opłata pozostaje jednak stała zgodna z opłaconą usługą.

Dla ułatwienia naszym klientom w skorzystaniu z usługi oferujemy również możliwość odbioru roweru od Państwa, co wiąże się z opłatą 30-50 zł w zależności od odległości. W ramach jednej opłaty odbierzemy dowolną ilość rowerów.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, telefon oraz ilość rowerów do oddania na przechowanie prosimy zgłaszać na e-mail: info@veloking.pl Płatność przyjmujemy w gotówce przy odbieraniu od Państwa rowerów. 120 zł to koszt przechowalni z małym serwisem w promocji. Jeśli ktoś rezygnuje z serwisu płaci tylko 90 zł za rower.