lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/style.less Rowerzysta na facebooku | ALFA ROWERY GDAŃSK

Rowerzysta na facebooku

szukaj na facebookDostaniesz 10% zniżki za pierwsze wypożyczenie. Jak? To proste. Polub nasz fanpage, wyślij na Facebooku wiadomość do nas ze swoim nr telefonu*, a my wyślemy SMS-em numer potwierdzenia. Pokaż go w wypożyczalni i odbierz zniżkę.

*Nikomu nie wysyłamy niechcianych danych! Od razu po okazaniu SMSa i otrzymaniu zniżki możesz zażądać usunięcia swojego numeru telefonu z naszej bazy zgłaszając to pod numer 511 601 701.

Uwaga: Rabaty i promocje z różnych tytułów nie sumują się. Jednorazowo można skorzystać z jednego rabatu.

Co ciekawego na fanpage’u?

Promocje i nowości z wypożyczalni, nowinki i ciekawostki ze świata dwóch (a czasem i trzech) kółek, ciekawe linki, nietypowe galerie i wiele innych!

https://www.facebook.com/rowerygdansk

2 weeks ago

Michał Zagórski

Dziękuję dzisiaj bardzo za pomoc miłego Pana z Alfa. Po 19 godzinie zajechałem do warsztatu przy ul. Czarny Dwór bez większej nadziei, że uda mi się naprawić mój rower. Niespodziewanie zostałem obsłużony pierwszorzędnie. Szczerze polecam!

4 weeks ago

Rowery Gdańsk

Taka sytuacja. Będzie super. Zapraszamy