Rowerzysta na facebooku

szukaj na facebookDostaniesz 10% zniżki za pierwsze wypożyczenie. Jak? To proste. Polub nasz fanpage, wyślij na Facebooku wiadomość do nas ze swoim nr telefonu*, a my wyślemy SMS-em numer potwierdzenia. Pokaż go w wypożyczalni i odbierz zniżkę.

*Nikomu nie wysyłamy niechcianych danych! Od razu po okazaniu SMSa i otrzymaniu zniżki możesz zażądać usunięcia swojego numeru telefonu z naszej bazy zgłaszając to pod numer 511 601 701.

Uwaga: Rabaty i promocje z różnych tytułów nie sumują się. Jednorazowo można skorzystać z jednego rabatu.

Co ciekawego na fanpage’u?

Promocje i nowości z wypożyczalni, nowinki i ciekawostki ze świata dwóch (a czasem i trzech) kółek, ciekawe linki, nietypowe galerie i wiele innych!

https://www.facebook.com/rowerygdansk

2 weeks ago

Michał Zagórski

Dziękuję dzisiaj bardzo za pomoc miłego Pana z Alfa. Po 19 godzinie zajechałem do warsztatu przy ul. Czarny Dwór bez większej nadziei, że uda mi się naprawić mój rower. Niespodziewanie zostałem obsłużony pierwszorzędnie. Szczerze polecam!

4 weeks ago

Rowery Gdańsk

Taka sytuacja. Będzie super. Zapraszamy 🙂

Najazd trójmiejskich bibliotekarzy!

Maj 27, 2017, 10:30am - Maj 27, 2017, 9:00am

Bibliotekarze i czytelnicy Trójmiasta łączą swoje siły! Zapraszamy na przejazd rowerowy z Gdańska przez Sopot do Gdyni. Pokażmy jak silną i liczną grupą są bibliotekarze i czytelnicy tró...

1 month ago

Rowery Gdańsk

Piękna wiosna 🙂 Aktywny wypoczynek tylko na rowerach. Nasze punkty od 9 czekają na Was. Cudownego dnia.

1 month ago

Rowery Gdańsk

Piękna pogoda nastała. Czekamy na Was 🙂 Nasze rowery również 🙂

2 months ago

Rowery Gdańsk

Majówki ciąg dalszy..... Brzeźno otwarte od godziny 9, wita i zaprasza Krzysiu 🙂 Sopot - Hotel Chiński - mocna obsada - Karol i Karolina do Państwa dyspozycji. I oczywiście hotele - Admirał i Królewski w Gdańsku, Sopot na ul. Hafnera w Sopocie i hotel River Style w Redzie. Zapraszamy !!