lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/style.less Wycieczki | ALFA ROWERY GDAŃSK

Wycieczki

Jesteś na wakacjach, chcesz poznać Gdańsk i okolice? to jest idealna oferta dla Ciebie!

Aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych i rodziny, nietypowe trasy i ciekawe okolice!

Oferujemy obsługę grup zorganizowanych dla hoteli, firm eventowych oraz biur podróży.

Poniżej prezentujemy nasze autorskie pomysły do wykorzystania.

Rowerowo wodna wycieczka Gdańsk-Hel

Rowerowe wycieczki tematyczne! z możliwością podwiezienia rowerów w dowolne miejsce przy 5-ciu i więcej uczestnikach. W programie plażowanie na Helu i obiad w Jastarni. Dla chętnych zwiedzanie okolicy na rowerach.

mapahel

Proponowany plan wycieczki:

– Gdańsk-Hel (tramwaj wodny)
– Hel-Jastarnia (rowerami 15km)
– Jastarnia – Gdynia (tramwaj wodny)
– Gdynia – Gdańsk (rowerami 25km)
Start 8.00, powrót 21.30

Murale na Zaspie –  rowerowo z przewodnikiem

Osiedle Gdańsk Zaspa kiedyś było synonimem szarości blokowisk z wielkiej płyty. W 1997 roku powstał pierwszy mural; dziś olbrzymia galeria murali na Zaspie jest unikatowa na skalę całej Europy.

Jedyne takie miejsce w Polsce. W Europie. Na Świecie.

Wyruszamy z dowolnego miejsca w Gdańsku. Na rowerach. Udajemy się w kierunku jednej z największych trójmiejskich sypialni – na Zaspę. Wielkie bloki, które wyrosły w latach 70-tych na pasie startowym starego Gdańskiego lotniska. Mieszkania były przeznaczone dla stoczniowców (w tej dzielnicy mieszkanie swoje wraz ze swoją rodziną miał Lech Wałęsa).
Wjeżdżamy w dzielnicę bloków i od razu na „dzień dobry” ujawnia się nam pierwszy ogromny kolorowy malunek –mural. Dla jednych oznaka kiczu i wandalizmu, dla innych – wielkie dzieło sztuki. Murali jest ponad 30 i każdego roku „dochodzą” nowe. W tym roku hasłem przewodnim jest: „miłość jest pokusą”.
Każdy malunek ma swoją historię. Każda historia jest warta wysłuchania.
Chcesz zobaczyć jedyną taką wystawę na świecie? Chcesz posłuchać zaskakujących historii? Chcesz sam ocenić, czy to sztuka czy kicz? Pojedź z Alfą na wycieczkę rowerową „Murale na Zaspie”!

Wycieczka trwa 3 godziny.
Zapraszamy!