lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/rowerygdansk.com.pl/public_html/wp-content/themes/theme49451/style.less Wypożyczalnia | ALFA ROWERY GDAŃSK

Wypożyczalnia

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko nowe/odnowione rowery, ale również inne pojazdy i akcesoria związane z wypoczynkiem na świeżym powietrzu dla całej rodziny:

 

Przyczepki dla dzieci

BEZPIECZNIE: jest dużo stabilniejsza niż rower z dodatkowym pasażerem. Przewrócenie się roweru nie powoduje przewrócenia przyczepki. W przyczepce dziecko chronione jest „klatką” z metalowych rur która chroni je nawet w przypadku przewrócenia się przyczepki.
WYGODNIE: jest dużo wygodniejsza niż fotelik. W przyczepce głowę można wygodnie oprzeć. Dodatkowo dziecko ma swoje miejsce, gdzie może jechać z ulubionymi zabawkami.
PRZYJEMNIE: przyczepka chroni dziecko przed deszczem, słońcem, owadami.

Przyczepki rowerowe Weehoo w różnych wersjach, które można również u nas zakupić. Jesteśmy przedstawicielem Weehoo na województwo pomorskie. Prowadzimy ich wypożyczanie, sprzedaż i serwis. Przyczepki są doskonałym rozwiązaniem na dłuższe wypady rodzinne.

Weehoo_LogoH_B&W_Final

więcej szczegółów na stronie weehoo

Dla dwojga – tandem

Zalety tandemu:

– dwie osoby o różnej kondycji mogą jechać jednym tempem;
– mobilizuje do jazdy w dwójkę;
– pozwala odpocząć przez chwilę i nadal jechać;

– poza tandemem ślubnym posiadamy kilka sztuk do codziennego użytkowania;

Tesla Boards EXTREME

Dla fanów skate – deskorolki elektryczne Tesla Boards EXTREME

Deski sterowane pilotem rozpędzają się do 40 km/h i dobrze sprawdzają się w terenie, np. na szutrowych lub leśnych ścieżkach. Prowadzimy ich serwis, wypożyczanie i sprzedaż. Świetna zabawa i ogromne wrażenie wywierane na mijanych przechodniach rekompensują wydatek 3499 zł za zakup takiego sprzętu. Deski wyposażone są w silnik 900 W oraz baterie najnowszej generacji pozwalające na ładowanie nawet w czasie 1 godziny. Zasięg na jednym ładowaniu to ok. 18 km (zależy od stylu jazdy i ciężaru użytkownika). Zapraszamy na nasze punkty, gdzie mają Państwo możliwość wypróbowania swoich umiejętności.

Skuterki elektryczne

wygodne i szybkie, rozwijają prędkość do 35 km/h. Zasięg skutera na jednym ładowaniu wynosi do 40 km. Pozwala to pokonać trasę ścieżkami rowerowymi np. z Gdańska Głównego do Sopotu i z powrotem. Istnieje możliwość wymiany skutera na naszych punktach na inny, naładowany dla chętnych na przedłużenie jazdy.

Prowadzimy wynajem, sprzedaż i serwis skuterów. Cena nowego to 4200zł. Nasze skutery wyposażone są w silnik o mocy 500W i teleskopowe zawieszenie z przodu podwyższające komfort jazdy.